GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (226)
 • Volkswagen (122)
 • Ford (93)
 • Opel (49)
 • BMW (37)
 • Audi (34)
 • Renault (31)
 • Peugeot (26)
 • Fiat (24)
 • Nissan (14)
 • Smart (13)
 • Land Rover (13)
 • Seat (9)
 • Citroėn (9)
 • Toyota (9)
 • Chrysler (8)
 • Mini (8)
 • Hyundai (7)
 • Suzuki (6)
 • Jeep (6)
 • Tjetėr (5)
 • Alfa Romeo (5)
 • Mitsubishi (5)
 • Jaguar (4)
 • Volvo (3)
 • Lancia (3)
 • Iveco (3)
 • KIA (3)
 • Porsche (2)
 • Skoda (2)
 • Mazda (2)
 • Hummer (1)
 • Chevrolet (1)
 • Lincoln (1)
 • Daewoo (1)
 • Rover (1)
 • SsangYong (1)
 • MG (1)
 • Isuzu (1)
 • Cadillac (1)
 • Honda (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregėtare
  Rezultatet e GjejMakina
   
  Nr.
  Marka / Model/Cilindrat/Karburanti
  Qyteti
  Model
  Ēmimi

  38985
  Mercedes-Benz / 190 / 1900 / Naftė
  Tiranė
  1986
  180.000 Lekė
  39009
  Mercedes-Benz / 190 / 1900 / Naftė
  Durrės
  1987
  170.000 Lekė
  38804
  Mercedes-Benz / 200 / 4 / Naftė
  Tiranė
  1987
  200.000 Lekė
  38806
  Mercedes-Benz / 200 / 200 / Naftė
  Tiranė
  2004
  5.800 Euro
  38947
  Mercedes-Benz / 200 / 200 / Naftė
  Lushnjė
  1991
  1.200 Euro
  38663
  Mercedes-Benz / 220 / 2198 / Naftė
  Tiranė
  1998
  4.000 Euro
  38673
  Mercedes-Benz / 220 / 220 / Naftė
  Durrės
  1999
  3.200 Euro
  38821
  Mercedes-Benz / 270 / 270 / Naftė
  Sarandė
  2002
  6.200 Euro
  38901
  Mercedes-Benz / 320 / 320 / Naftė
  Laē
  2008
  13.000 Euro
  31576
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Tiranė
  2003
  3.200 Euro
  31790
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2000
  2.500 Euro
  32128
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  2.900 Euro
  32130
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2001
  2.400 Euro
  32393
  Mercedes-Benz / A-Class / 170 / Naftė
  Durrės
  2000
  2.300 Euro
  32621
  Mercedes-Benz / A-Class / 1.6 / Benzinė
  Tiranė
  1998
  2.300 Euro
  Makinat e fundit tė shtuara nė kėtė kategori

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  190
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  1987
  Ēmimi
  170.000 Lekė
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1996
  Ēmimi
  2.500 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri e Errėt Metalik
  Viti
  2003
  Ēmimi
  8.200 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  Vito
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2005
  Ēmimi
  9.000 Euro

  Shitet Shtepi Private ne Vlore
  Cmim i diskutueshem
  www.gjejprona.com
  Apartamente 1+1 nė shitje!
  Ēmime tė diskutueshme
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Smart
  Modeli
  ForTwo
  Ngjyra
  E Bardhė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Marka
  Nissan
  Modeli
  Terrano
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2002
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Volkswagen
  Modeli
  Polo
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2001
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Reklama

  Adresa juaj IP : 50.17.176.149


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640