GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (212)
 • Volkswagen (97)
 • Ford (88)
 • Audi (39)
 • Opel (37)
 • Renault (36)
 • BMW (27)
 • Peugeot (25)
 • Fiat (24)
 • Land Rover (16)
 • Smart (15)
 • Citroėn (14)
 • Nissan (11)
 • Toyota (10)
 • Seat (8)
 • Alfa Romeo (7)
 • Jeep (7)
 • Tjetėr (7)
 • Mini (7)
 • Hyundai (5)
 • Lancia (5)
 • Chrysler (4)
 • Mitsubishi (4)
 • Dodge (3)
 • Volvo (3)
 • Mazda (2)
 • Lincoln (2)
 • Suzuki (2)
 • Hummer (2)
 • Chevrolet (2)
 • Iveco (2)
 • Porsche (2)
 • Rover (1)
 • Subaru (1)
 • KIA (1)
 • Skoda (1)
 • Daewoo (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregėtare
  Pyetje: Pse egziston GjejMakina?
  GjejMakina egziston pėr tė shpejtuar dhe lehtėsuar shitjen dhe blerjen e makinave.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pyetje: Ēfarė bėnė GjejMakina pėr tė lehtėsuar dhe pėrshpejtuar shitjen e makinave?
  GjejMakina duke qėnė pėr njė kohė tė gjatė nė treg ėshtė njė nga faqet mė tė njohura pėr shitjen e makinave. Faqja ėshtė e fokusuar vetėm nė makina dhe ofron reklamimin e tyre deri nė 30 foto. Bėnė reklamė tė vazhdueshme tė faqes nė mėnyrė qė makinat qė reklamohen tė shikohen nga blerės tė mundshėm. Makinat janė kategorizuar sipas markave dhe egziston mundėsi e kėrkimit tė makinės sipas detajve tė cakutara. Makinat para se tė shfaqen nė sistem verifikohen nga operatorė pėr saktėsi njoftimesh dhe sistemohen si informacion. Tė gjitha kėto janė vetėm pak gjėra kryesore se ēfarė bėnė GjejMakina.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pyetje: Pse duhet tė regjistroj makinėn nė shitje tek GjejMakina?
  GjejMakina ėshtė e vetmja faqe profesionale e cila reklamon makinėn tuaj pėr 24 orė nė 7 ditė deri nė 30 foto. Kjo iu mundėson qė tė informoni njė grup tė madh njerėzish tė interesuar pėr blerje makinash me njė kosto tė pėrshatėshme. Tė shesėsh makinat nėpėrmjet internetit ėshtė njė nga mėnyrat mė tė mira nė botė pėr tė shitur makina.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pyetje: Si mund ta regjistroj njė makinė nė shitje?
  Mjafton tė klikosh tek butoni Shto Makinė nė menunė kryesore qė ėshtė nė fillim tė faqes. Plotėsoni formularin. Regjistroni fotot. Dhe shtypni butonin regjistro.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pyetje: A duhet tė regjistrohem qė tė regjistroj njė makinė?
  Jo ju nuk duhet tė regjistroheni qė tė shtoni njė makinė nė shitje tek GjejMakina.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Pyetje: Pasi e regjistroj makinėn pse nuk shfaqet makina ime nė sistem?
  Makina pasi regjistrohet verifikohet nga operatorėt dhe pastaj del nė sistem.
  Ka dy shkaqe qė makina nuk del nė sistem:
  *Ju mund tė keni regjistruar ndonjė makinė mė parė.
  *Regjistrimi juaj ka qėnė i pasaktė.
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Blu Metalike
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.200 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  A-Class
  Ngjyra
  Jeshile Metalike
  Viti
  1999
  Ēmimi
  2.300 Euro

  Marka
  Chevrolet
  Modeli
  Spark
  Ngjyra
  E Kuqe
  Viti
  2008
  Ēmimi
  2.200 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  4.400 Euro

  Reklama

  Adresa juaj IP : 54.92.236.20


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640