GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (225)
 • Volkswagen (99)
 • Ford (95)
 • Audi (41)
 • Opel (31)
 • BMW (29)
 • Renault (27)
 • Fiat (27)
 • Peugeot (21)
 • Toyota (16)
 • Citroėn (15)
 • Land Rover (13)
 • Smart (13)
 • Nissan (11)
 • Mitsubishi (9)
 • Tjetėr (7)
 • Mini (7)
 • Jeep (6)
 • Seat (6)
 • Alfa Romeo (4)
 • Suzuki (4)
 • Chrysler (4)
 • Hyundai (3)
 • Porsche (3)
 • Iveco (3)
 • Volvo (2)
 • Mazda (2)
 • Jaguar (2)
 • Lincoln (2)
 • Lancia (2)
 • Dodge (2)
 • Rover (2)
 • Hummer (2)
 • Daewoo (2)
 • KIA (1)
 • Honda (1)
 • Skoda (1)
 • Chevrolet (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregėtare
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  583.8947
  Durrės
  2002
  2.200 Euro
  196.8333
  Tiranė
  2006
  4.200 Euro
  159.7500
  Tiranė
  1989
  80.000 Lekė
  157.0000
  Durrės
  1989
  700 Euro
  155.0000
  Tiranė
  2000
  1.000 Euro
  137.0000
  Tiranė
  2005
  8.000 Euro
  135.0000
  Shkodėr
  2003
  7.300 Euro
  129.0000
  Durrės
  2002
  3.600 Euro
  124.8333
  Tiranė
  2000
  350.000 Lekė
  124.7692
  Pogradec
  1984
  800 Euro
  120.6000
  Tiranė
  2008
  16.000 Euro
  119.1429
  Laē
  2001
  2.500 Euro
  115.3333
  Tiranė
  2008
  2.200 Euro
  107.3571
  Tiranė
  1996
  800 Euro
  96.6000
  Tiranė
  2008
  13.300 Euro
  92.3333
  Elbasan
  2009
  27.500 Euro
  91.4286
  Tiranė
  2002
  4.200 Euro
  88.5556
  Vlorė
  2001
  2.500 Euro
  88.0000
  Vlorė
  2007
  18 Euro
  83.7143
  Tiranė
  2003
  5.500 Euro
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  ML-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  25.000 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Focus
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2003
  Ēmimi
  3.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2003
  Ēmimi
  7.300 Euro
  Marka
  BMW
  Modeli
  525
  Ngjyra
  Gri e Hapur Metalike
  Viti
  2005
  Ēmimi
  8.000 Euro
  Toka nė Shitje
  Toka nė shitje me foto
  www.gjejprona.com
  Shitet Shtepi Private ne Vlore
  Cmim i diskutueshem
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Marka
  Mini
  Modeli
  Cooper
  Ngjyra
  Gri
  Viti
  2006
  Ēmimi
  5.700 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  6.800 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Reklama

  Adresa juaj IP : 50.17.20.108


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640