GjejMakina.com
Markat e Makinave
 • Mercedes-Benz (264)
 • Volkswagen (118)
 • Ford (105)
 • Audi (47)
 • Opel (42)
 • Renault (35)
 • Fiat (31)
 • BMW (30)
 • Peugeot (21)
 • Nissan (17)
 • Citroėn (16)
 • Smart (16)
 • Land Rover (14)
 • Toyota (13)
 • Mini (8)
 • Seat (8)
 • Mitsubishi (8)
 • Tjetėr (8)
 • Jeep (7)
 • Alfa Romeo (6)
 • Chrysler (5)
 • Hyundai (4)
 • Porsche (3)
 • Lincoln (3)
 • Volvo (3)
 • Suzuki (3)
 • Lancia (3)
 • Daewoo (3)
 • Iveco (2)
 • KIA (2)
 • Man (2)
 • Mazda (2)
 • MG (1)
 • Skoda (1)
 • Saab (1)
 • Dodge (1)
 • Hummer (1)

 • Makinė me portobagazh
 • Makinė Qyteti
 • Foristrade
 • Furgon
 • Kamion
 • Makinė Pune
 • Skavator
 • Autobuz
 • Motor
 • Kamjonēin
 • Karrotrec
 • Makinė e aksidentuar
 • Makina me 0 Km

 • Hyrje Tregėtare
  Mos harroni t'u thoni miqėve tuaj pėr faqen tonė! Ju faleminderit!
  295.0000
  Durrės
  1997
  600 Euro
  210.4444
  Tiranė
  2002
  1.500 Euro
  142.0000
  Gjirokastėr
  2003
  4.900 Euro
  140.5000
  Elbasan
  1991
  150.000 Lekė
  133.1000
  Tiranė
  2001
  3.300 Euro
  133.0000
  Durrės
  2004
  2.000 Euro
  114.5833
  Tiranė
  1989
  1.300 Euro
  113.6000
  Tiranė
  2000
  2.500 Euro
  113.1734
  Durrės
  1999
  1.300 Euro
  105.0000
  Tiranė
  2001
  2.400 Euro
  104.3333
  Durrės
  2002
  2.800 Euro
  103.0000
  Tiranė
  2001
  4.600 Euro
  101.0000
  Tiranė
  2004
  3.000 Euro
  97.0000
  Fier
  1997
  2.500 Euro
  95.2000
  Durrės
  2007
  9.300 Euro
  93.5833
  Tepelenė
  2002
  2.000 Euro
  89.0930
  Tiranė
  2001
  1.500 Euro
  85.1667
  Tiranė
  2005
  6.000 Euro
  84.8333
  Gjirokastėr
  2000
  3.000 Euro
  81.7143
  Durrės
  1999
  2.500 Euro
  Mos harroni makinat e tjera janė tė renditura sipas markave nė krahun e majtė! Ju faleminderit!

  Makina ne shitje mė tė fundit! Apartamente deri nė 50 000 Euro. Telefono tani!

  Marka
  Opel
  Modeli
  Astra
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  2000
  Ēmimi
  2.200 Euro
  Marka
  Ford
  Modeli
  Fusion
  Ngjyra
  E Zezė
  Viti
  2003
  Ēmimi
  3.300 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  E-Class
  Ngjyra
  Jeshile
  Viti
  2000
  Ēmimi
  4.000 Euro
  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2002
  Ēmimi
  5.500 Euro
  Dyqane ne Shitje
  Nga njerez qe duan te shesin!
  www.gjejprona.com
  Redi Shehu
  Prindėrit mes fėmijės dhe internetit
  www.gazetastart.com
  Para se tė blesh shtėpi kontakto me ne!
  Me ne ju blini njė shtėpi mė tė mirė
  www.gjejprona.com
  Apartamente 2+1 nė shitje!
  Me foto dhe info e detajuar
  www.gjejprona.com
  GjejMakina Shpejt
  Marka
  :
  Modeli :
  Viti :
  Karburnati :
  Kamio :
  Qyteti :
  Makina tė Sponsorizuara

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  E Zezė Perlė
  Viti
  2004
  Ēmimi
  6.800 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Gri Metalike
  Viti
  2003
  Ēmimi
  4.300 Euro

  Marka
  Audi
  Modeli
  A8
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2005
  Ēmimi
  12.500 Euro

  Marka
  Lincoln
  Modeli
  MKX
  Ngjyra
  E Bardhė Perlė
  Viti
  2009
  Ēmimi
  23.000 Euro

  Marka
  Mercedes-Benz
  Modeli
  C-Class
  Ngjyra
  Blu e Errėt
  Viti
  2004
  Ēmimi
  7.000 Euro

  Reklama

  Adresa juaj IP : 54.227.67.175


  © 2007-2013 Tė gjitha tė drejtat janė tė rezervuara. Postoje nė Facebook
  Rruga Bogdani (Tek ish Samsungu nė Rrugė tė Kavajės) Ngjitur me Njėsinė Bashkiake Nr.10 0672040640 /0682040640 /0692040640